CZ Biom – České sdružení pro biomasu

Domů > Kontakty > Předsednictvo a revizní komise CZ Biom

Předsednictvo a revizní komise CZ Biom

Kontakty na jednotlivé členy předsednictva a revizní komise CZ Biom.

Předsednictvo

předseda CZ Biom Jan Habart habart@biom.cz
místopředseda CZ Biom Richard Horký horky@tts.cz
člen předsednictva Ladislav Seidler seidler@ampermarket.cz
člen předsednictva Martin Tér ter@weltec-biopower.cz
člen předsednictva Marek Řebíček rebicek@cdp.cz
člen předsednictva Jiří Netík farma410@iol.cz
člen předsednictva Tomáš Hardt hardt@ecjh.cz
člen předsednictva Michal Wantulok wantulok@biom.cz
člen předsednictva Adam Moravec moravec@biom.cz

 

Revizní komise

člen revizní komise Milan Kazda obec@obec-knezice.cz
člen revizní komise Michal Koubek koubek@tts.cz
člen revizní komise Zdeněk Funda funda@bfsenergo.cz