CZ Biom – České sdružení pro biomasu

Domů > Akce > Rok 2018 > Valná hromada 2018

Valná hromada 2018

Všechny členy CZ Biom srdečně zveme na každoroční setkání na Valné hromadě, která se uskuteční v rámci veletrhů TECHAGRO a BIOMASA v Brně na Výstavišti.

Valná hromada se uskuteční dne 10. dubna 2018.

Detailní informace a program budou brzy zveřejněny a také budou rozesílány v rámci informačního servisu.

 

DŮLEŽITÉ:

Prosíme, nezapomeňte, že hlasovat na Valné hromadě můžete pouze po uhrazení členského příspěvku Vaší společnosti na letošní rok 2018.
Druhou důležitou informací je, že během Valné hromady může hlasovat pouze jednatel společnosti nebo jeho zástupce, který nám předem na email sekretariat@biom.cz zašle sken Plné moci s úředně ověřeným podpisem jednatele společnosti.

PLNÁ MOC 2018 pdf

PLNÁ MOC 2018 word

 

 

Informace o osobních údajích:

Subjekt údajů dává svou registrací souhlas se zpracováním svých osobních údajů, tedy jména, příjmení, emailu a jiných kontaktních údajů spolkem CZ Biom – České sdružení pro biomasu,  z.s., sídlo Drnovská 507/73, 161 00 Praha, IČ: 61383929, DIČ CZ61383929. CZ Biom – České sdružení pro biomasu,  z.s. zpracuje osobní údaje pro účely zasílání pozvánek na budoucí akce, informování o aktivitách CZ Biom a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím emailu. Subjekt údajů má možnost udělený souhlas kdykoliv odvolat dopisem nebo emailem na sekretariat@biom.cz.

(V případě nesouhlasu Vám CZ Biom nebude moci zasílat informační emaily a veškerá komunikace bude muset probíhat korespondencí!)