CZ Biom – České sdružení pro biomasu

Domů > Tiskové zprávy > Konference Biomasa, bioplyn a energetika 2017

14/11/2017: Konference Biomasa, bioplyn a energetika 2017

České sdružení pro biomasu pořádalo ve dnech 7. a 8. listopadu 2017 v Olomouci v hotelu Flora za účasti významných expertů, odborníků a kapacit v oboru již 22. ročník konference Biomasa, bioplyn a energetika. Návštěvníci se mohli vyslechnout specializované přednášky a prezentace věnované biomase, energetice, obnovitelným zdrojům energie, legislativě, bioplynovým stanicím, novým dotačním možnostem v oboru a dalším souvisejícím tématům.

Konference Biomasa, bioplyn a energetika má dlouholetou tradici a k té patří také významní řečníci. V minulých letech na pódiu vystoupili například bývalý premiér ČR Mirek Topolánek, bývalý místopředseda vlády Martin Bursík či viceprezident Agrární komory Bohumil Belada.

I v letošním roce se konference Biomasa, bioplyn a energetika účastnili zástupci ministerstev, významných producentů z oblasti biomasy a dalších institucí. Zájem z předchozích let a snaha o větší komfort návštěvníků konference sebou již v posledních letech přinesla změny v jejím schématu. Těmi hlavními je dvoudenní program včetně nabídky zajímavých exkurzí.

Prezentace z konference je možné stáhnout na webu konference https://czbiom.cz/konf/.

Děkujeme za účast a těšíme na další setkání!