CZ Biom – České sdružení pro biomasu

Domů > Odběr novinek a časopisu Biom

Odběr novinek a časopisu Biom

Prostřednictvím formuláře níže se přihlásíte k odběru zajímavých informací o akcích a dalších aktivitách našeho spolku CZ Biom.

Častěji posíláme zprávy zástupcům společností, které jsou členy CZ Biom. Nečlenům jsou zasílány zejména upozornění na námi pořádané akce několikrát v roce.

 

NOVINKA:

Ve formuláři se můžete přihlásit i k možnosti, abychom Vám zasílali elektronickou verzi časopisu Biom, který vydáváme 3x ročně. Kdo má tedy zájem o zasílání časopisu do emailu, přihlašte se k odběru.

 

Informace o tom, jak CZ Biom chrání Vaše osobní údaje, si prosím přečtěte ZDE.

Souhlasím s tím, aby spolek CZ Biom – České sdružení pro biomasu, z.s., sídlem Drnovská 507/73, 161 00 Praha 6, IČ: 61383929, vedený ve Spolkovém rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl L, vložka 5980, zpracovával mé osobních údajů za účelem registrace mé osoby jako zájemce o informace spočívající v zasílání informací o činnosti spolku, aktualit v oboru obnovitelných zdrojů energie a pozvánek na akce pořádané spolkem CZ Biom.

Poskytnutí Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů je zcela dobrovolné, nemáte žádnou povinnost jej poskytnout a můžete jej kdykoliv odvolat zasláním požadavku na doručovací adresu spolku Opletalova 7/918, 111 44 Praha 1 nebo na e-mail sekretariat@biom.cz.