CZ Biom – České sdružení pro biomasu

Domů > Akce > Rok 2019 > Schůze bioplynové sekce

Schůze bioplynové sekce

Máme zde začátek nového roku, a to se nikdy neobejde bez schůze sekce bioplyn.

Tentokrát Vás zveme v úterý 22.1.2019 do Olomouce (výšková budova RCO vedle Krajského úřadu naproti vlakovému nádraží) a ve středu 23.1.2019 do Průhonic u Prahy (Kongresové centrum Floret).

Program schůze bude na obou místech stejný se začátkem 9:30 a koncem po obědě v cca 14 hod. Na programu je několik zajímavých věcí, které můžeme v rámci členského kruhu řešit otevřeně a do jakékoliv hloubky. Kromě Vašich témat, které si přivezete, budeme pro Vás mít informace, co se odehrálo nového v CZ Biom za minulý rok, a pak také, jak se vyvíjí novela zákona o podporovaných zdrojích či klimaticko-energetickém plánu, kdo a jak bude letos osloven kvůli překompenzaci, jak dopadla překompenzace loni atd. Zmínka bude jistě i k některým dotačním možnostem.

Asi není třeba připomínat, že schůze je jen pro členy CZ Biom a samozřejmě zdarma pouze na základě rezervace. S ohledem na kapacitu jednotlivých prostor je možno vyslat za jednu společnost 1-2 zástupce.

 

Informace o osobních údajích:

Subjekt údajů dává svou registrací souhlas se zpracováním svých osobních údajů, tedy jména, příjmení, emailu a jiných kontaktních údajů spolkem CZ Biom – České sdružení pro biomasu,  z.s., sídlo Drnovská 507/73, 161 00 Praha, IČ: 61383929, DIČ CZ61383929. CZ Biom – České sdružení pro biomasu,  z.s. zpracuje osobní údaje pro účely zasílání pozvánek na budoucí akce, informování o aktivitách CZ Biom a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím emailu. Subjekt údajů má možnost udělený souhlas kdykoliv odvolat dopisem nebo emailem na sekretariat@biom.cz.

(V případě nesouhlasu Vám CZ Biom nebude moci zasílat informační emaily a veškerá komunikace bude muset probíhat korespondencí!)

 

Pro přihlášení více účastníků použijte prosím přihlašovací formulář opakovaně.