CZ Biom – České sdružení pro biomasu

Domů > Akce > Rok 2021 > Bioplyn a legislativa 2021

Bioplyn a legislativa 2021

Dne 25.5.2021 pořádáme konferenci Bioplyn a legislativa 2021.

Bohužel i letos se ještě potkáme pouze virtuálně.

 

Program

Z připravovaných témat zmíníme zejména závěry z kontrol měření TVS, valorizace provozní podpory, aktuality v legislativě nebo představení nové vedoucí kompostářské sekce Ing. Anny Tvrdíkové a novinky dotýkající se bioplynu a kompostování.

Detailní program bude brzy zveřejněn.

 

Vložné

Akce pro je členy CZ Biom zdarma.

Pro nečleny je vložné 400 Kč. Platební instrukce obdržíte v potvrzovacím emailu po úspěšné registraci.

Média mají vstup zdarma, prosím do poznámky uvést název média.

 

Registrace: otevřena

Bez registrace se není možné školení zúčastnit – pouze registrovaným bude zaslán link s online přenosem.

DŮLEŽITÉ: Po úspěšném přihlášení Vám na email účastníka 1 přijde během cca 1-2 hodin potvrzovací email, že Vaše registrace proběhla v pořádku. Pokud takový email neobdržíte, pravděpodobně došlo k problému a, prosím, vyplňte registraci znova.

Pro přihlášení více osob, použijte registrační formulář opakovaně.

Informace o osobních údajích:

Subjekt údajů dává svou registrací souhlas se zpracováním svých osobních údajů, tedy jména, příjmení, emailu a jiných kontaktních údajů spolkem CZ Biom – České sdružení pro biomasu,  z.s., sídlo Drnovská 507/73, 161 00 Praha, IČ: 61383929, DIČ CZ61383929. CZ Biom – České sdružení pro biomasu,  z.s. zpracuje osobní údaje pro účely zasílání pozvánek na budoucí akce, informování o aktivitách CZ Biom a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím emailu. Subjekt údajů má možnost udělený souhlas kdykoliv odvolat dopisem nebo emailem na sekretariat@biom.cz.

(V případě nesouhlasu Vám CZ Biom nebude moci zasílat informační emaily a veškerá komunikace bude muset probíhat korespondencí!)