CZ Biom – České sdružení pro biomasu

Domů > Akce > Rok 2021 > Školení provozu BPS 2021

Školení provozu BPS 2021

ZRUŠENO

Bohužel se nenaplnila minimální kapacita a školení provozovatelů BPS muselo být zrušeno.

 

 

Po roce opět školení provozovatelů BPS

Po delší době jsem pro Vás opět připravili školení provozovatelů bioplynových stanic, které proběhne v tradičním formátu osobního setkání

 

Termín: 23. – 25. června 2021

Program:

Ve středu a čtvrtek bude teoretická část a v pátek exkurze na BPS. Začátek školení bude ve středu v 9 hodin. Na programu prvního dne je kurz omezení rizika aktivním přístupem a první pomoc. Druhý den pak biologie a řízení procesu, BOZP a práce s tlakovými nádobami, v Ex zóně a s vyhrazeným plynovým zařízením.

Účastníci kurzu si odnesou certifikát o proškolení v první pomoci a BOZP (tlak, Ex, plyn). Ve volných chvílích je možné probrat skupinově nebo individuálně výkaznictví, překompenzaci nebo cokoliv jiného.

Konec školení je v pátek po exkurzi, což bývá kolem poledne.

 

Místo: Hotel Vyhlídka Náchod

Na Vyhlídce 298, 547 01 Náchod

 

Cena školení:

  • pro členy CZ Biom 6.000 Kč bez DPH
  • pro nečleny CZ Biom 8.500 Kč bez DPH
  • sleva 1.000 Kč, pokud během školení nevyužijete ubytování
  • V ceně jsou zahrnuty veškeré náklady na školení včetně občerstvení, noclehu a tolik potřebného sdílení zkušenosti u večerního pokecu.
  • Platební instrukce se Vám zobrazí po úspěšné registraci.

 

Těší se na Vás tým zkušených a ověřených lektorů v čele s Adamem Moravcem.

REGISTRACE: otevřena

Bez registrace se není možné školení zúčastnit.

DŮLEŽITÉ: Po úspěšném přihlášení Vám na email účastníka 1 přijde během cca 1-2 hodin potvrzovací email, že Vaše registrace proběhla v pořádku. Pokud takový email neobdržíte, pravděpodobně došlo k problému a, prosím, vyplňte registraci znova.

Pro přihlášení více osob, použijte registrační formulář opakovaně.

 

Informace o osobních údajích:

Subjekt údajů dává svou registrací souhlas se zpracováním svých osobních údajů, tedy jména, příjmení, emailu a jiných kontaktních údajů spolkem CZ Biom – České sdružení pro biomasu,  z.s., sídlo Drnovská 507/73, 161 00 Praha, IČ: 61383929, DIČ CZ61383929. CZ Biom – České sdružení pro biomasu,  z.s. zpracuje osobní údaje pro účely zasílání pozvánek na budoucí akce, informování o aktivitách CZ Biom a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím emailu. Subjekt údajů má možnost udělený souhlas kdykoliv odvolat dopisem nebo emailem na sekretariat@biom.cz.

(V případě nesouhlasu Vám CZ Biom nebude moci zasílat informační emaily a veškerá komunikace bude muset probíhat korespondencí!)